Aktualności

35-latek podejrzany o nielegalne udostępnianie sygnału telewizyjnego

Policjanci z północnopraskiej komendy zatrzymali 35-letniego mieszkańca Białołęki podejrzanego o nielegalne udostępnianie programów płatnej platformy cyfrowej w procederze tzw. sharingu telewizyjnego.

W trakcie przeszukania zabezpieczono dekoder, karty abonenckie, telefon komórkowy oraz dane dotyczące użytkowników nielegalnie odbierających kodowany sygnał. Z ustaleń śledczych wynika, że działalność miała charakter zarobkowy. Mężczyzna usłyszał zarzut, za który grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Postępowanie jest prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa Praga-Północ.

Czytaj więcej: https://praga-polnoc.policja.gov.pl/r6/aktualnosci/145170,Nielegalnie-udostepnial-sygnal-telewizyjny-za-posrednictwem-specjalnie-przystoso.html

fot. Komenda Rejonowa Policji Warszawa Vi