Aktualności

E-warsztaty Stowarzyszenia Sygnał

Zapraszamy na warsztaty Stowarzyszenia Sygnał poświęcone wybranym narzędziom stosowanym w ochronie treści audiowizualnych przed nieuprawnioną dystrybucją, które odbędą się 15 października br. w formie zdalnej.

Program warsztatów:

  • 10:30–11:30 Challenges of managing Copyright on scale on YouTube (w jęz. angielskim)
    prowadzący: Fabio Magagna – Produt Manager Copyright Enforcement w Google, absolwent informatyki na Politechnice Federalnej w Zurychu, doktor (systemy informacyjne); przed dołączeniem do Google ekspert w dziedzinie big data i zaawansowanej analityki w firmie zajmującej się doradztwem strategicznym (wycena i aukcje częstotliwości).
  • 11:30–11:45 Przerwa
  • 11:45–12:15 Działania antypirackie. Metody i narzędzia. Przegląd
    prowadzący: Michał Otrębski – śledczy w Zespole Antypirackim, Nagravison SA, członka Kudelski Group, z siedziba w Phoenix, USA i Cheseaux, Szwajcaria; przed dołączeniem do Zespołu NAGRy pracował przez ponad 11 lat w komórce zwalczającej piractwo w Cyfrowym Polsacie.

Prosimy o potwierdzenie obecności w wiadomości zwrotnej lub na adres e-mail adam.jankowski@sygnal.org.pl do dnia 14 października br. Link do wideokonferencji zostanie przesłany w dniu warsztatów.