W dniach 22-23.02.2012 r. przedstawiciele SDPT SYGNAŁ wzięli udział w szkoleniu „Cyberprzestępczość a elektroniczne instrumenty finansowe”. Spotkanie zostało zorganizowane w Warszawie przez KSP w ramach programu UE „Zapobieganie i zwalczanie przestępczości” (ISEC). Uczestnikami byli funkcjonariusze Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą i przedstawiciele policji rumuńskiej. Przedstawiono sposoby identyfikacji przestępstw związanych z kradzieżą sygnału telewizyjnego w sieciach telewizji […]
Aktualności
Wybierz kategorię:
O przestępczości w Cetniewie
„Przestępczość intelektualna jako przejaw przestępczości transgranicznej” była tematem konferencji zorganizowanej przez Komendę Wojewódzką Policji w Gdańsku. W trzydniowym spotkaniu Cetniewie wzięli udział przedstawiciele organów ścigania, środowisk twórczych, właścicieli najpopularniejszych światowych marek, przedstawiciele stowarzyszenia SYGNAŁ. Jego celem było wypracowanie najbardziej efektywnych metod współpracy organów ścigania z organizacjami, których znaki towarowe lub prawa autorskie są naruszane. Uczestnicy konferencji […]